Pro objednání je vždy potřeba zaplnit karton (6, 12, 18, 24, ... ks lahví) – je možné kombinovat různá vína.

Degustace

Vytvořte s vašimi blízkými, ať už přáteli, kolegy nebo rodinou, skupinku až 30ti osob a vyberte si jak chcete strávit společné chvíle nad pěknými víny z Čejkovic, jedné z nějvětších vinařských obcí…

„Jen tak to přelíznout“ – za 300,- během 2 hodinek okoštujete 10 vzorků a zakousnete pečivo a sýr.

„Přelíznout a pochutnat si“ – najděte si 4 hodinky času a okoštujte 12 až 14 vzorků vína. K tomu si pochutnáte na studeném občerstvení v podobě pečiva, sýrů, uzenin, klobásek, škvarkové pomazanky, domácí paštiky, sušených rajčat, kozích rohů a jiných pochutin.. za 600,- na osobu zažijete spoustu lahodných chutí.

„Přelíznout a nadlábnout se“ – to už si žádá nějaký čas navíc. V 6 hodinách si za 1000,- okoštujete 12 až 14 vzorků vína a o gastronomický zážitek se postarají pečená žebra, koleno, nebo pečená kačena.

„Přelíznout a projet se koňským spřežením po vinohradech“ – rádi vám zprostředkujeme ochutnávku vín s jedinečným zážitkem spatřit vinohrady téměř z koňského sedla, dle vašeho přání možnou kombinací ochutnávek „Přelíznout a pochutnat si“ nebo „Přelíznout a nadlábnout se“ s tím, že do prasátka je třeba přihodit ještě 1200,- a o nevšední zážitek je postaráno.

Pokud máte svou konkrétní představu, jak by měla vaše ochutnávka vypadat, rádi vám ji připravíme individuálně podle vašeho přání.

V případě, že budete chtít krásy Čejkovic spatřit i za kokrhání kohouta, ubytování pro vás samozřejmě rádi zajistíme.

Většina dobrot je domácího nebo regionálního původu.

..moc se těšíme na společné zážitky nad pohárkem pěkného vína :)